Pościele 140x200 - Figury

Jest tu 2 produktów.
Pokaż 1 - 2 z 2 przedmiotów
Pokaż 1 - 2 z 2 przedmiotów

Nowoczesna pościel 140x200 Figury – wzór

Urządzając sypialnię zwracamy uwagę na wiele istotnych elementów. Począwszy od stabilnego łóżka i wygodnego materaca, poprzez zaciemniające rolety w oknach i subtelne oświetlenie, aż po kolor ścian i dodatki. Niezwykle ważna jest oczywiście także pościel, którą wybierzemy. Odpowiednio dobrana, nie tylko pod względem materiału i rozmiaru, ale również motywu sprawi, że nasz sen będzie odprężający. Ponadto ciekawy wzór nada charakterystyczny klimat sypialni bądź wyrazi naszą osobowość. Warto zatem zwrócić uwagę na pościel 140x200 Figury.

Pościel 140x200 Figury – wzór

Kupując pościel, coraz częściej zwracamy uwagę na motyw jaki jest na niej nadrukowany. Wciąż popularne są modele we wzory geometryczne – pasy, kratę, kwadraty, romby, trójkąty czy koła. Producenci jednak, chcąc spełniać oczekiwania klientów, zaskakują nas nowymi pomysłami. Jednym z nich jest pościel 140x200 Figury, która wydaje się być idealna dla fanów piłki nożnej. Wzór piłki na trawie czy na tle biało - czerwonego stadionu naprawdę robi wrażenie. Ponadto, pościel 140x200 Figury wzmocniona jest przez efekt 3D, co jest dodatkowym atutem zachęcającym do kupna.

Pościel 140x200 Figury - pomysł na prezent

Pościel to dobry i często wybierany pomysł na prezent – z okazji urodzin, imienin, ślubu czy świąt. A pościel 140x200 Figury z motywem piłki nożnej to doskonały podarunek dla miłośników footballu. Nie ma chyba wątpliwości, że największymi fanami są najmłodsi chłopcy, w wieku przedszkolnym i szkolny. Pościel 140x200 Figury o tej tematyce będzie zatem świetnym wyborem. Rozmiar będzie bowiem doskonały na łóżko dla dziecka, a wzór sprawi chłopcom ogromną radość. W takiej pościeli z pewnością przyśni się ważny mecz lub błyskotliwa kariera piłkarska małego kibica.

Get Out Latest News And Special Sales

Produkt

Nasza firma

Informacja o sklepie

  • P.U.H.P. ARKFORM Arkadiusz Broniszewski ul. Długa 32, Wierzchowisko 42-233 Mykanów
  • +34 328 70 60
  • biuro@import-maszyn.eu