Nowoczesne rozwiązania warto stosować również w sypialni – przekonują o tym topowi producenci pościeli oferując użytkownikom piękną i kolorową pościel 3d. Czym jest taki produkt? Dla kogo jest dedykowany? Jak tworzone są nadruki 3d i czy faktycznie zobaczymy na nich dużą głębię obrazu?

Co to jest pościel 3d?

W wyszukiwarkach internetowych często wpisywane jest zapytanie: co to jest pościel 3d? Wiele osób zastanawia się, czy pościel taka będzie faktycznie dawała poczucie głębi obrazu. Próbując tłumaczyć co to jest pościel 3d znacznie łatwiej jednak odnieść się do zdjęć real photo o wzmocnionych kolorach. Rzeczywisty nadruk oraz odpowiednia percepcja faktycznie dają możliwość odniesienia wrażenia, że obraz ma kilka wymiarów.
Cechą charakterystyczną pościeli 3d jest przede wszystkim olbrzymia różnorodność wzorów i kolorów. Nanoszenie nadruku komputerowo sprawia, że nie ma praktycznie żądnych ograniczeń we wzorach i kolorach. Taka pościel idealnie sprawdzi się zarówno w sypialniach osób dorosłych, jak i dzieci, nadając pomieszczeniu nietuzinkowego wyglądu i charakteru. Pościel 3d to świetny pomysł na oryginalny prezent, szczególnie kiedy jubilat czy solenizant ceni interesujące rozwiązania.

Jakich tkanin używa się do tworzenia pościeli 3d?

Najczęściej wykorzystywane są włókna poliestrowe – nadruki komputerowe wyglądają na nich doskonale, dodatkowo sama tkanina posiada wiele pozytywnych cech. Poliester jest wysoce odporny na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie brudu, działanie środków chemicznych. Można prać go w wyższych temperaturach bez obawę o utratę koloru. Zaletą pościeli poliestrowych jest również fakt, że nie gniotą się one nadmiernie, przez co nie ma konieczności ich prasowania. Pościele poliestrowe są niezwykle miłe i przyjemne w dotyku, zapewniając zarówno ciepło, jak i odpowiednią wentylację dla skóry. To idealne rozwiązanie zarówno w okresie letnim, jak i zimowym.

Dlaczego warto kupić pościel 3d?

Przede wszystkim co to jest pościel 3d? Posiadają wyjątkowe walory wizualne. Taki dodatek odmieni każdą sypialnię i sprawi, że stanie się ona ulubionym pomieszczeniem w naszych domach. Taka pościel z pewnością umili także każdy wieczór – ciepła i miękka zapewni wysoki poziom komfortu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Pościel 3d jako prezent

Pościele 3d są obecnie jednymi z najchętniej kupowanych jako prezenty dla par młodych czy też osób, które właśnie nabyły mieszkanie. Funkcjonalne i eleganckie pościele doskonale sprawdzą się jako podarek i z pewnością okażą się funkcjonalnym wyposażeniem mieszkania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]