Pościele 160x200 - Natura

Jest tu 27 produktów.
Pokaż 1 - 12 z 27 przedmiotów
Pokaż 1 - 12 z 27 przedmiotów

Pościel 160x200 Natura – wzór

Niezaprzeczalnie sen jest niezbędny w naszym życiu. Zatem dobry sen to podstawa. Regeneruje i wzmacnia nasz organizm po każdym ciężkim dniu, niejednokrotnie pełnym pośpiechu i napięć. Działa odprężająco, relaksuje i dodaje energii. Pozwala prawidłowo nam funkcjonować i mierzyć się z nowymi wyzwaniami w kolejnym dniu. A żeby dobrze się wysypiać inwestujemy w łóżko ze stabilnym stelażem, wygodny materac i rolety zaciemniające. Bardzo ważna jest również pościel – zarówno pod względem nadrukowanego na niej wzoru, jak również materiału, z jakiego jest uszyta. W obu tych kwestiach warto zwrócić uwag na pościel 160x200 Natura.

Pościel 160x200 Natura – wzór

Jeśli ktoś nie jest zwolennikiem tradycyjnej kraty czy pasów to z pewnością zainteresuje się ofertą pościel 160x200 Natura. To doskonały przykład na to, że motyw na kołdrze i poduszkach nie musi być nudny. Wzory bowiem są zaczerpnięte z otaczającej nas przyrody i przedstawiają naturalne motywy. Liściaste gałązki z drzewa, motyle, wielobarwne kwiaty czy różowe orchidee z pewnością przypadną do gustu. Ciekawa jest również pościel 160x200 Natura przedstawiająca szumiący wodospad, płynący po morzu statek lub rajską plażę. Z kolei wzory przedstawiające egipskie piramidy, londyński Tower Bridge czy paryską wieżę Eiffla zabiorą nas w wymarzoną podróż po świecie.

Pościel 160x200 Natura - materiał

Nasza pościel 160x200 Natura wykonana jest z bawełny satynowej. To materiał bawełniany o satynowym splocie, który sprawia, że tkanina przy zachowaniu zalet bawełny ma dodatkowo elegancki, delikatny połysk. Ponadto pozwala skórze oddychać i dobrze odprowadza wilgoć pościel 160x200 Natura sprzyja dobremu i zdrowemu wypoczynkowi. Wbrew pozorom wcale nie jest chłodna w dotyku. Wręcz przeciwnie - miła w dotyku oraz lżejsza i mniej podatna na gniecenie się.

Get Out Latest News And Special Sales

Produkt

Nasza firma

Informacja o sklepie

  • P.U.H.P. ARKFORM Arkadiusz Broniszewski ul. Długa 32, Wierzchowisko 42-233 Mykanów
  • +34 328 70 60
  • biuro@import-maszyn.eu