Pościele 200x220 - Miasto

Jest 1 produkt.
Pokaż 1 - 1 z 1 przedmiotu
Pokaż 1 - 1 z 1 przedmiotu

Pościel 200x220 Miasto – wzór

Każdego dnia nasz organizm musi mierzyć się z różnymi przeciwnościami. Zatem noc to czas, w którym możemy o niego zadbać i zagwarantować sobie regenerujący sen. Wygodny materac, zaciemniające zasłony i miękka pościel to elementy, które sprzyjają nam podczas wypoczynku. Jednak wybór pościeli wbrew pozorom wcale nie jest taki łatwy. Oferty producentów zaskakują nie tylko różnymi rozmiarami i materiałami, ale też wieloma wzorami i kolorami. Jedną z propozycji jest pościel 200x220 Miasto.

Pościel 200x220 Miasto – wzór

Podróżowanie to piękna rzecz. Ma pozytywny wpływ na nasz rozwój – pozwala poznać nowe kultury, nauczyć się języka obcego oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach miejsca. Niestety nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. I dla tych właśnie osób mamy namiastkę innego świata - pościel 200x220 Miasto. Dzięki nadrukowanym na pościeli budowlom – wieży Eiffla, Koloseum lub Tower Bridge - na chwilę możemy przenieść się do europejskich stolic. Co więcej, pościel 200x220 Miasto pozwala nam również odwiedzić egipskie piramidy. Wybór zależy od naszych preferencji.

Pościel 200x220 Miasto - materiał

Oferowana pościel 200x220 Miasto uszyta jest z miękkiej bawełny satynowej, której splot sprawia, że tkanina przy zachowaniu zalet bawełny ma dodatkowo elegancki, delikatny połysk. Z uwagi na swoją naturalność nie podrażnia skóry i jest odpowiednia nawet dla alergików. Ponadto pościel 200x220 Miasto z bawełny satynowej jest przewiewna i zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, co pozwala naszej skórze oddychać. Jest lekka, miła w dotyku i gwarantuje przyjemny sen.

Get Out Latest News And Special Sales

Produkt

Nasza firma

Informacja o sklepie

  • P.U.H.P. ARKFORM Arkadiusz Broniszewski ul. Długa 32, Wierzchowisko 42-233 Mykanów
  • +34 328 70 60
  • biuro@import-maszyn.eu